MA

1. FBC Blue Horses 2. FBC Dragons Ružinov Bratislava 3. FBK Lokca 4. Miners Floorball Skóre Body
1. FBC Blue Horses Logo 2:1 2:1 5:0 9:2 (7) 9
2. FBC Dragons Ružinov Bratislava 1:2 Logo 5:3 5:0 11:5 (6) 6
3. FBK Lokca 1:2 3:5 Logo 5:0 9:7 (2) 3
4. Miners Floorball 0:5 0:5 0:5 Logo 0:15 (-15) 0
Zápasy

MB

1. Snipers Bratislava 2. Gürbetal RK 3. Tatra's Finest 4. Floor Maniacs Mělník Skóre Body
1. Snipers Bratislava Logo 6:4 9:2 8:0 23:6 (17) 9
2. Gürbetal RK 4:6 Logo 4:2 8:2 16:10 (6) 6
3. Tatra's Finest 2:9 2:4 Logo 3:3 7:16 (-9) 1
4. Floor Maniacs Mělník 0:8 2:8 3:3 Logo 5:19 (-14) 1
Zápasy

MC

1. FBC Sharks 2. FBK Harvard Partizánske 3. FBC White Eagles Bratislava 4. IBK Borovička Skóre Body
1. FBC Sharks Logo 5:4 5:3 5:0 15:7 (8) 9
2. FBK Harvard Partizánske 4:5 Logo 3:0 5:0 12:5 (7) 6
3. FBC White Eagles Bratislava 3:5 0:3 Logo 5:0 8:8 (0) 3
4. IBK Borovička 0:5 0:5 0:5 Logo 0:15 (-15) 0
Zápasy

MD

1. Young Free & Drunk 2. FBK Ježci Rožmitál 3. FB Buenos Jugadores 4. CFlC Nadiya Skóre Body
1. Young Free & Drunk Logo 3:2 9:1 5:0 17:3 (14) 9
2. FBK Ježci Rožmitál 2:3 Logo 5:3 5:0 12:6 (6) 6
3. FB Buenos Jugadores 1:9 3:5 Logo 5:0 9:14 (-5) 3
4. CFlC Nadiya 0:5 0:5 0:5 Logo 0:15 (-15) 0
Zápasy

ME

1. ScreamersJunior KVP 2. Tigres du Grésivaudan 3. FBC Došwich Milevsko 4. 1. FBC Zvolen Skóre Body
1. ScreamersJunior KVP Logo 3:1 5:3 5:0 13:4 (9) 9
2. Tigres du Grésivaudan 1:3 Logo 3:2 5:0 9:5 (4) 6
3. FBC Došwich Milevsko 3:5 2:3 Logo 5:0 10:8 (2) 3
4. 1. FBC Zvolen 0:5 0:5 0:5 Logo 0:15 (-15) 0
Zápasy

MF

1. FBK Spartak Hluk 2. FBC Medvede Team Žilina 3. Origo SE 4. UFC Groningen Skóre Body
1. FBK Spartak Hluk Logo 6:1 7:1 14:0 27:2 (25) 9
2. FBC Medvede Team Žilina 1:6 Logo 5:2 2:0 8:8 (0) 6
3. Origo SE 1:7 2:5 Logo 3:2 6:14 (-8) 3
4. UFC Groningen 0:14 0:2 2:3 Logo 2:19 (-17) 0
Zápasy

MG

1. FTC Vysoké Mýto m 2. EHS Skalica 3. II. FBC Székesféhervár 4. Hell Riders Skóre Body
1. FTC Vysoké Mýto m Logo 2:1 4:3 7:2 13:6 (7) 9
2. EHS Skalica 1:2 Logo 5:2 11:0 17:4 (13) 6
3. II. FBC Székesféhervár 3:4 2:5 Logo 7:4 12:13 (-1) 3
4. Hell Riders 2:7 0:11 4:7 Logo 6:25 (-19) 0
Zápasy

MH

1. FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 2. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3. FBC Slovan Rimavská Sobota 4. FBC Red Wings Košice 5. Shc Firelions Serenissima Skóre Body
1. FbC Young Arrows Spišska Nová Ves Logo 5:2 6:1 5:0 7:1 23:4 (19) 12
2. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:5 Logo 9:3 4:1 10:0 25:9 (16) 9
3. FBC Slovan Rimavská Sobota 1:6 3:9 Logo 4:2 3:2 11:19 (-8) 6
4. FBC Red Wings Košice 0:5 1:4 2:4 Logo 7:2 10:15 (-5) 3
5. Shc Firelions Serenissima 1:7 0:10 2:3 2:7 Logo 5:27 (-22) 0
Zápasy

MI

1. Titans Rimavská Sobota 2. Žltý Sneh Košice 3. Spartak Floorball Milano 4. CVČ Žiar nad Hronom 5. Floorball Tigers Magdeburg Skóre Body
1. Titans Rimavská Sobota Logo 3:2 7:4 19:0 5:0 34:6 (28) 12
2. Žltý Sneh Košice 2:3 Logo 13:2 10:1 5:0 30:6 (24) 9
3. Spartak Floorball Milano 4:7 2:13 Logo 2:1 5:0 13:21 (-8) 6
4. CVČ Žiar nad Hronom 0:19 1:10 1:2 Logo 5:0 7:31 (-24) 3
5. Floorball Tigers Magdeburg 0:5 0:5 0:5 0:5 Logo 0:20 (-20) 0
Zápasy