Adriana Bahnová: „Do tímu nám pribudnú nové posily, šance máme väčšie.

Slovak Floorball Cup úspešne spája aj florbalistov z rôznych klubov. Dôkazom je ženský turnajový tím IBF Pressburg, ktorý bol poskladaný prevažne z hráčiek minuloročnej slovenskej reprezentácie juniotiek. Dievčatá sa zúčastnili prvého ročníka SFC, z ktorého si nakoniec vybojovali striebroné medaily. O krátky rozhovor sme požiadali Adrianu Bahnovú, hráčku extraligového tímu NTS - FK ZŠ Nemšová, juniorskú reprezentantku, ktorá je jednou z hráčiek práve tohto turnajového tímu. 

 

Minulý rok si sa s tímom IBF Pressburg zúčastnila prvého ročníka Slovak Floorball Cup-u. Ako si s odstupom času spomínaš na vaše výkony a tím, s ktorým si bola na turnaji?

„Výkony nášho tímu boli prekvapujúco dobré, keďže hneď prvý deň sa nám zranilo pár hráčok a báli sme sa, že nebude možné dohrať turnaj. Nakoniec odišla len jedna a ostatné hrali aj cez bolesť. Ako tím sme veľmi dobrý kolektív a sme výborne zohraté."

V čom ťa náš turnaj najviac zaujal počas prvého ročníka? a ktoré veci by si u nás vyzdvihla? 

 „Turnaj ma zaujal hlavne kvôli ľuďom, ktorí sa ho zúčastnili. Čo by som vyzdvihla? Skvelú organizáciu, zážitky, zábavu a samozrejme florbal s veľmi dobrou úrovňou."

Už teraz ste registrované na druhý ročník. Vieš o nejakých zmenách, ktoré nastanú vo vašom time?

„Do tímu nám pribudnú nové posily, takže šance sú ešte väčšie. Dúfam, že tento rok si zo SFC odnesieme zlato a nie striebro."

Aká ja výhoda týchto turnajovych tímov?

„Výhodou týchto turnajovým tímov je určite kamarátstvo medzi hráčkami, zostavili sme si tím podľa predstáv, "DREAM TEAM."

 Čo by si odkázala potencionálnym účastníkom SFC, ktorí ešte váhajú s registráciou? 

 „Určite sa prihláste a neváhajte, podľa mna je to najlepší turnaj na Slovensku, mega zážitky, priatelia, florbal a dosť mocná florbalová párty"

REGISTRUJTE SVOJ TÍM NA NAJVÄČŠÍ FLORBALOVÝ TURNAJ NA SLOVENSKU ---> www.slovakfloorballcup.sk